Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkursy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18.09.2020
   


Konkursy

Gminne zawody piłkarskie

I edycja konkursu za nami!

Lista zwycięzców dostępna tutaj

Rozpoczynamy II edycję konkursu “Gminne zawody „piłkarskie”” organizowanego przez Urząd Statystyczny w Zielonej Górze.

Celem konkursu jest zachęcenie rolników do aktywnego uczestnictwa w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 poprzez dokonanie samospisu na stronie https://spisrolny.gov.pl.

Gminy z województwa lubuskiego, w których procentowy udział liczby gospodarstw spisanych metodą samospisu w ogólnej liczbie gospodarstw rolnych w gminie będzie najwyższy otrzymają nagrody. Aby wziąć udział w rywalizacji konkursowej nie trzeba się rejestrować, wystarczy że rolnicy spiszą się przez Internet na stronie spisrolny.gov.pl. Wyniki z podaniem zwycięskich gmin ogłosimy 23 listopada br. na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze!

Szczegóły i kryteria konkursu znajdziecie w regulaminie.

Praca rolnika oczami dzieci

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Praca rolnika oczami dzieci”.

Konkurs przeznaczony jest dla placówek wychowania przedszkolnego, zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego i polega na wykonaniu przez wychowanków przedszkola wspólnej pracy plastycznej, która związana jest z tematyką rolnictwa (np. prace polowe, uprawy, sady, hodowla zwierząt gospodarskich, maszyny rolnicze, zabudowania gospodarcze lub inne przedmioty czy osoby, kojarzące się z rolnictwem), dowolną techniką plastyczną i z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Do wygrania są atrakcyjne i cenne nagrody przeznaczone dla placówek wychowania przedszkolnego. Dodatkowo przewidujemy upominki niespodzianki dla dzieci ze zwycięskiego przedszkola.

Szczegóły i kryteria konkursu znajdziecie w regulaminie.

Do góry