Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze od 13 marca 2020 r. do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
13.03.2020

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i interesantów Urzędu Statystycznego uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od 13 marca 2020 roku wprowadzamy zmiany w organizacji pracy w Urzędzie Statystycznym w Zielonej Górze oraz w Oddziałach w Gorzowie Wielkopolskim, Słubicach i Żaganiu.


Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Badania ankietowe od 13 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera,  prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Statystycznym działającym, na terenie Państwa województwa. Pełną listę kontaktową zamieściliśmy na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2020/Kontakt.htm


Kontakt z Informatorium w Urzędzie Statystycznym

Od 13 marca 2020 r. do odwołania Informatorium US prowadzi obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Informatorium US prowadzi wyłącznie obsługę telefoniczną oraz poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową.

Osoby zainteresowane dostępem do danych statystycznych prosimy o kontakt:

  • poprzez pocztę elektroniczną: lub
  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Zielonej Górze, ul. Spokojna 1, 65-954 Zielona Góra

oraz do kontaktu telefonicznego

  • numer infolinii: 22 279 99 99

Kontakt z Urzędem Statystycznym w sprawach dotyczących rejestru REGON

W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  - wraz z towarzyszącą dokumentacją:

oraz do kontaktu telefonicznego

  • numer infolinii: 22 279 99 99

W przypadku niezbędnej konieczności bezpośredniej wizyty w punkcie rejestru REGON uprzejmie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się w Urzędzie Statystycznym w Zielonej Górze.

 Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/

Do góry