Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych – SSI-10

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18.04.2022

Szanowni Państwo!

W dniach 01.04.-31.05.2022 r. na terenie całego kraju jest realizowane badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych. Jest to badanie ankietowe, reprezentacyjne (co oznacza, że uczestniczą w nim gospodarstwa domowe zamieszkałe w wylosowanych mieszkaniach).

Od 01 do 17 kwietnia br. mogą Państwo skorzystać z przygotowanej aplikacji i samodzielnie wypełnić ankietę. Wystarczy wejść na stronę https://cs.stat.gov.pl/SSI-10/ oraz zalogować się za pomocą loginu i hasła z otrzymanego listu. Następnie w terminie 19 kwietnia do 31 maja 2022 r., z osobami z wylosowanych mieszkań, gdzie ankiety nie zostaną wypełnione lub nie zostaną wypełnione poprawnie, kontaktować się będą pracownicy Urzędów Statystycznych. Wówczas badanie będzie realizowane metodą wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego (ankieter odwiedzi wylosowane mieszkania).

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Poniżej wyniki ubiegłorocznego badania:

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/nauka-i-technika-spoleczenstwo-informacyjne/spoleczenstwo-informacyjne/jak-korzystamy-z-internetu-2021,5,12.html

Do góry